Leden 2016

Lovatic Day

31. ledna 2016 v 11:56 | Adell

Tuto informaci píšu sice trošku později,ale na blogu nesmí chybět. Ve čtvrtek - 28. ledna to bylo přesně 5 let,co naše kráska opustila léčebnu. Jsem na ni neskutečně hrdá,protože to co dokázala nedokáže jen tak někdo. Teď je z Demi silná,šťastná sebevědomá žena. Už od samotného rána Lovatics ze všech koutů světa trendovali #HappyLovaticDay a tento hashtag se po chvíli dostal na 2. místo v celosvětových trendech na Twitteru s téměr 150 milióny tweety.

(27/01) Demi s Nickem Jonasem a Lily Collins v Západním Hollywoodu

30. ledna 2016 v 14:30 | Adell |  News

Opět tu mám pro Vás nové candids z Los Angeles,které pochází z 27. ledna. Demi si zašla společně s jejím nejlepším kamarádem Nickem Jonasem a šťěňátkem Batmanem na procházku v Západním Hollywoodu. Její outfit nebyl ničím zvláštním,ale i přesto vypadala nádherně. Zvolila bílý svetřík,černé úzké kalhoty,černé boty a vzala si sluneční brýle. Nejvíce mě potěšily ty samotné fotky s Batmanem. Jsou opravdu roztomilé. V galerii si můžete prohlédnout 53 fotografií.

Ve stejný den byla Demi vyfocena také s herečkou Lily Collis,tentokrát bez Batmana. Do galerie jsem náhrala 15 fotografií.


Nová fotografie pro NYC New York Color + SNL photoshoot

29. ledna 2016 v 12:22 | Adell |  News

Objevila se nová propagační fotografie pro NYC New York Color. Je opravdu nádherná a Demi to na ní moc sluší. Snad se ještě nějaké fotky z tohoto shootu objeví.

Kromě toho - jistě si vzpomínáte,když Demi vystoupila v Saturday Night Live a nafotila menší photoshoot,jako každý,kdo v této show vystoupil. Objevilo se z něho až 14 nových fotek ,bouhžel jsou potagované a kvalita také není zrovna nejlepší. Každopádně Demi je na nich nádherná.


(26/01) Demi na cestě do kavárny v Los Angeles

29. ledna 2016 v 10:18 | Adell |  News

V úterý (26. ledna) byla Demi vyfocna,když mířila do nějaké kavárny v Los Angeles. Podle fotek můžeme poznat,že měla velmi špatnou náladu,protože jí před pár dny zemřel její strýček Jeff. Je mi jí opravdu líto,jelikož v poslední době jen ztrácí své nejbližší a musí to být pro ní opravdu težké. Demi zvolila jednoduchý outfit,nejvíce mě zaujal asi ten svetřík. Všimla jsem si,že má trošku kratší vlásky,ale možná se mi to jen zdá. V galerii najdete 11 vysoce kvalitních fotografií.


(22/01) Demi na letišti v Los Angeles

28. ledna 2016 v 14:16 | Adell |  News

V pátek 22. ledna byla Demi vyfocena paparazzi po příletu z Lowy na letišti LAX v Los Angeles. Vypadala krásně jako vždy. V galerii již naleznete 19 vysoce kvalitních fotografií.


(21/01) Demi na volební kampani Hillary Clinton v Lowě

27. ledna 2016 v 18:53 | Adell |  News

Jak už jsem zmínila,20. ledna Demi odcestovala do Lowy,aby zde následující den - 21. ledna vystoupila na volební kampani Hillary Clinton,která je jedna z kandinátů na nadcházející prezidentské volby v USA. Tato volební kampaň se konala na jedné univerzitě v Lowě. Demi zde zazpívala Yes,Stone Cold,For You a Confident. Kromě toho vyzvala všechny přítomné,aby hlasovali právě pro Hillary. Do galerie jsem nahrála celkem 20 fotografií a níže se můžete podívat i na akustické vystoupení s písní Yes. Bohužel se neobjevila žádná další a kvalitnější videa.(20/01) Demi na letišti LAX

27. ledna 2016 v 14:50 | Adell |  News

Do galerie jsem náhrala první candis roku 2016,které pochází z 20. ledna a to z letiště LAX v Los Angeles,odkud Demi odcestovala do Iowa City, Iowa,kde se následující den zúčastnila volební kampaně Hillary Clinton. V galerii najdete 13 vysoce kvalitních fotografií.


Demi v novém photoshootu pro magazín Allure

27. ledna 2016 v 14:08 | Adell |  News

Rok 2016 teprve začal a už tu máme první photoshoot a to pro únorové vydání časopisu Allure,pro který Demi poskytla také rozhovor. Možná Vám ho přeložím,ale nic neslibuji,protože ještě musím dopřídávat všechny zameškané novinky. Photoshoot je opravdu nádherný a Demi v něm vypadá skvěle. Fotek se bouhžel objevilo jen pár,konkrtétně 4 + 1 z focení. Doporučuji se na ně podívat,jsou opravdu povedené. K dispozici máme také jedno video ze zákulisí,ve kterém Demi komentuje své předešlé looky.

Gallery Link: Photoshoots > 2016 > Allure (2016)


Nová propagační fotografie Devonne by Demi

26. ledna 2016 v 20:00 | Adell |  News

Objevila se nová propagační fotka pro Devonne by Demi. Demi na ní vypadá opravdu překrásně. Fotky z tohoto photoshootu se objevují postupně,takže je možné,že se ještě nějakých dočkáme.


(13/01) Vystoupení s Eltonem Johnem

26. ledna 2016 v 17:57 | Adell |  News

Ve středu - 13. ledna Demi měla obrovskou čest a vystoupila v Los Angelském divadle Wiltern s Eltonem Johnem s jedním z jeho z jeho největších hitů - Do not Go Breaking My Heart. Bouhžel k dispozici máme jen jedno méně kvalitní video,ale alespoň něco. Demi vypadala opět fantasticky. Do galerie jsem nahrála celkem 18 kvalitních fotografií.