Únor 2016

(28/02) Vanity Fair Oscar Party

29. února 2016 v 19:48 | Adell |  News

Včera - 28.2. se konalo dlouho očekávané předávání Oscarů a mile mě překvapilo,že se Demi zúčastnila after party,která byla organizována Vanity Fair. Dorazila zde společně se svým přítelem Wilmerem Valderrama a vůbec poprvé společně zapózovali na červeném koberci. Demi to opět neskutečně slušelo. Zvolila úchvatné šaty značky "Dolce & Gabbana",lodičky od módního návrháře Christian Louboutin a šperky Neil Lane. Když už jsme u těch Oscarů,určitě jste zaslechli,že Leonardo Dicaprio konečně získal Oscara ! Moc gratuluji ! Každopádně - do galerie jsem nahrála fotografie jak z "červeného" koberce tak z párty,kde se vyfotila např. s Gwen Stefani či Nickem Jonasem,samozřejmě i s Wilmerem. Jak se líbí vám Demin look a jste spokojeni s výsledky Oscarů ? :)Staro/nové fotografie z photoshootu pro album "DEMI"

28. února 2016 v 14:29 | Adell |  News

Objevilo se 20 nových fotografií z photoshootu,který Demi v roce 2013 nafotila pro 4. studiové album "DEMI". Většina je jich hodně podobných a všechny jsou bouhžel potagované,každopádně vypadají úžasně. Všechny - včetně těch oficiálních fotek naleznete v galerii.


Demi vystoupí v americkém idolu !

26. února 2016 v 12:58 | Adell |  News

Již příští čtvrtek - 3. března Demi vystoupí v americkém idolu,což je u nás taková superstar. Demi zde zazpívá nejnovější singl Stone Cold a poté společně s 10-ti finalisty píseň Confident. Naposledy zde vystoupila v roce 2014. Už se moc těším a jsem si jistá,že opět předvede úžasné vystoupení !

(24/02) Ray Charles Tribute v Bílém domě

25. února 2016 v 20:27 | Adell |  News

Včera - 24. února se konal hold na počest slavného pianisty a hudebníka Raye Charles. Celý hold byl rozělen na 2 části. V té první - The Musical Legacy of Ray Charles: Student Workshop ,která se konala v dopoledních hodinách šlo o to,že každá celebrita byla "učitelem" určité skupiny studentů. Skupina studentů se pak jim přidělené celebrity ptali na nejrůznější otázky ohledně jejich kariéry,vlivech a jak se dostali tam,kde jsou. Brzy poté předstoupili 2 studenti z každé skupiny na veřejnost a mluvili o tom,co se od umělce s nimž hovořili dozvěděli. Jeden ze studentů Demi Lovato začal prezentovat: "Jedna z nejdynamičtějších a nejúžasnějších žen,co jsem kdy potkal." Student vedle pokračoval: "Mluvit s ní bylo velmi vzrušující,alespoň pro mě. Bylo to těch nejlepších 10 minut mého života,je skvělá,lidi !"

Po skončení semináře začali všichni umělci nacvičovat na 2. část holdu - "Smithsonian Salutes Ray Charles: In Performance at the White House." Zde Demi vystoupila sama s písní "You Do not Know Me",poté se k ní připojily Andra den, Yolanda Adams a Brittany Howard a společně zazpívaly "Heaven Help Us All." Na závěr všichni umělci společně zazpívali píseň "What'd I Say." V galerii najdete někoik fotografií. Demi to opravdu moc slušelo. Můžete si všimnout,že opět měla příčesky,za co jsem neskutečně ráda. Snad si už vlásky nechá dorůst. Nezapomeňte se podívat na videa ! Demi opět předvedla famózní výkon. Klobouk dolů.

LIVESTREAM: Sledujte živě hold na počest Raye Charles + nové fotky s fanoušky

24. února 2016 v 19:28 | Adell |  News

Dnes (24/02) se bude v Bílém domě konat hold na počest již zesnulého pianisty a zpěváka Raye Charles. Hold bude zahrnovat přítomnost Demi Lovato, Ushera,The Band Perry, Brittany Howard a Sama Moore. Na oficiální youtube účet Bílého domu byl přidán livestream,což znamená,že celou událost můžeme sledovat live a to kolem 1 hodiny ráno.


Demi se už ve Washingtonu nachází a včera (23/02) ji zastihlo pár fanoušků. Zatím se objevily pouze 2 fotky,na které se můžete podívat níže.


Demi Lovato - Stone Cold (Official Video)

24. února 2016 v 13:22 | Adell |  Videos

V noci našeho času se na oficiálním VEVO účtu Demi objevil očekáváný videoklip nejnovějšího singlu alba Confident - Stone Cold. Video režíroval Patrick Ecclesine,který je rovněž zodpovědný za photoshoot pro Vanity Fair. Můžeme v něm vidět záběry ve vaně,které byly natočeny v Deminém domě nacházející se v Sherman Oaks,Los Angeles,stejně jako záběry ve sněhu,které se natáčely v Park City, Utahu,kde byla zpěvačka na lyžovačce společně s jejím přítelem Wilmerem a několika přáteli. Já osobně jsem z videoklipu nadšená. Je opravdu nádherný a opravdu nemám nic,co bych vytkla. Jsem ráda,že za další singl zvolila právě tuto píseň a to nejen proto,že je jedna z mých nejoblíbenějších na albu Confident,ale i z důvodu,že je to úpĺně něco jiného než Cool For The Summer a Confident. V dalším článku vám přidám přeložený rozhovor,ve kterém Demi mluví o tom,proč se rozhodla zvolit za další singl právě tuto baladu. Budu moc ráda,když se o svůj názor na videoklip podělíte níže v komentářích.


Nová videa z natáčení videoklipu k singlu Stone Cold

22. února 2016 v 22:54 | Adell |  Videos

Demi dnes zveřejnila na svých sociálních sítích 2 nová videa ze zákulisí natáčení videoklipu k singlu Stone Cold,který výjde již zítra ! Podle Dems je videoklip nejemotivnější jaký kdy natočila. Už jsem na něj opravdu zvědavá a nemůžu se dočkat. Určitě se na videa podívejte. V galerii najdete také fotky zimní krajiny,které Demi přidala na instagram a pochází z natáčení klipu.(19/02) The Tonight Show starring Jimmy Fallon

20. února 2016 v 13:27 | Adell |  News

Včera - 19. února byla Demi hostem známé večerní talkshow Jimmyho Fallona - The Tonight Show starring Jimmy Fallon. Nejdříve poskytla krátký rozhovor,ve kterém mimo jiné mluvila o nadcházejícím Future Now Tour s Nickem Jonasem nebo videoklipu k singlu Stone Cold,který jak už jsem vám informovala výjde 23.2. Poté následovala hra s názvem "Wheel Of Musical Impressions." Šlo v ní o to,že Demi stiskla tlačítko a generátor "vylosoval" náhodného zpěváka/zpěvačku + píseň,kterou musela Demi (nebo Jimmy) napodobit,aby aspoň trošku zněla tak jak v originále. No podle mě se to jak Demi tak Jimmymu povedlo. :D Demi udělala celkem 3 imitace - "Bingo Was His Name-O" - Cher; "Brilha Brilha Estrelinha" - Fetty Wap; "Bob Esponja Calça Quadrada" - Christina Aguilera. V galerii najdete celkem 11 fotografií. Dems to opět moc slušelo. Níže se můžete podívat také na video z té hry a opravdu stojí za to si ho zhlédnout.Známe datum vydání videoklipu k singlu Stone Cold

20. února 2016 v 11:04 | Adell |  News

Včerejší den nám přinesl opravdu skvělou zprávu,která mě velmi potěšila. Již 23.2. - tedy za pouhé 3 dny se dočkáme videoklipu k singlu Stone Cold. Demi zároveň zveřejnila krátké video z natáčení. Podle této upoutávky můžeme poznat,že se děj bude odehrávat v zimním prostředí. Mě to trošku připomnělo klip Skyscraper. Každopádně už se nemůžu dočkat a doufám,že bude mít úspěch ! :)


(14/02) Demi opouští s Wilmerem restauraci + osobní fotky z instagramu

19. února 2016 v 23:09 | Adell |  News

14. února byla Demi vyfocena se svým přítelem Wilmerem,když opouštěli Mastro's steakhouse v Beverly Hills,kde strávili Valentýn. Jsou k dispozici pouze fotky z auta,které já osobně moc nemám ráda. Wilmer ani Dems překvapivě z paparazzi nebyli nadšeni. Je smutné,že ani na Valentýna nemůžou mít chvilku soukromí a stále je musí pronásledovat paparazzi,ale co se dá dělat. V galerii najdete 5 fotografií.

Také tu mám pro vás 2 fotky,které pochází z toho stejného dne. Ta první je opravdu nádherná,jsou krásný pár. Tu druhou Demi přidala na snapchat a zároveň ji také zveřejnila na instagramu. Spoustu Lovatics - včetně mě si zpočátku myslelo,že se jedná o zásnubní prsten,ale bouhžel. Každopdáně v galerii se na obě fotky můžete podívat.