Duben 2016

(30/03) Demi opouští nahrávací studio

8. dubna 2016 v 20:19 | Adell |  News

Ve středu (30. března) byla Demi vyfocena,když opouštěla nahrávací studio,kde pracovala na nové hudbě ! Demi měla na sobě pohodlný outfit - mikinu s nápisem iHeartRadio,černé legíny,černé boty,sluneční brýle a šedou kabelku. Na fotkách na mě působí trošku unaveně. Každopádně,v galerii se můžete podívat na 10 fotografií. Objevilo se jich sice více,ale vetšina je jich velmi podobných,takže myslím,že to stačí.


Společná velikonoční fotografie Demi s rodinou

8. dubna 2016 v 14:36 | Adell |  News
Letos naše Demi strávila velikonoční svátky se svou rodinou v Dallasu a objevila se jedna krásná fotka,na které jsou všichni pohromadě:


(22/03) Honda Civic Tour Artists Announcement

7. dubna 2016 v 23:00 | Adell |  News

Krásný večer. V první řadě bych se vám chtěla omluvit za opravdu hroznou ne(aktivitu) za poslední více než 2 týdny. Naštěstí novinek není zas až tolik,takže do zítřka bych měla vše stihnout doplnit a poté už snad konečně začít opět přidávat ty nejaktuálnější novinky. Tedy,příští týden to bude ještě takové komplikovanější,ale ten další týden už by snad mělo být vše v pořádku. Ale zpět k Demi. Tuto "novinku" už jste možná někde zahlédli,jelikož je stará více než 2 týdny. Demi Lovato se v úterý 22. března zúčastnila společně s Nickem Jonasem "Honda Civic Tour Artists Announcement",kde bylo oznámeno,že Honda je sponzorem jejich Future Now Tour,které začíná již ke konci června. Bude uskutečněna soutěž,ve které fanoušci mohou vyhrát auto navržené a rovnou i podepsané naší Demi a soutěží se také o motocykl navržen Nickem Jonasem. Demi na akci vypadala opravdu skvěle,nemám nic,co bych vytkla jejímu outfitu. Také jsme ji opět mohli vidět s brýlemi a to možná naposledy,protože podstoupila zákrok,po kterém je již nadále nebude potřebovat. V galerii se můžete podívat na spoustu fotografií z této akce a také na candids,které paparazzi pořídili,když ve stejný den Demi opouštěla hotel.