Červen 2016

VIDEO: Demi a Nick plní výzvy ve videu pro BuzzFeed

30. června 2016 v 23:12 | Adell |  Videos

V neděli 26. června nahrála Demi s Nickem Jonasem video pro BuzzFeed,ve kterém společně plní nejrůznější úkoly,o kterých prostřednictvím anket přidaných na twitter Demi a Nickem rozhodli fanoušci. Nejdříve jedli dětské jídlo,poté Nick Demi "nalíčil",následně vyprankovali kolegyni a závodili na skútru. Nakonec spolu vylili kýbel ledové vody na Keitha,který tento nápad vymyslel a tak se mu takto pomstili. Video rozhodně doporučuji zhlédnout,Demi je v něm neskutečně roztomilá a jsem přesvědčená,že se zasmějete ! Už jen ten Demin smích Vás určitě pobaví :)


(29/06) První koncert FUTURE NOW TOUR v Atlantě !

30. června 2016 v 12:28 | Adell |  News

A je to tady ! Včera,u nás vlastně dnes ve 2 hodiny ráno vypuklo dlouho očekávané FUTURE NOW TOUR !! První koncert se uskutečnil v Philips Arena v Atlantě a nenacházím žádná dostatečná slova na to vyjádřit,jak úžasný byl,tedy alespoň podle fotografií a videí ! Nejdříve se na pódiu objevil Nick Jonas a po něm následovala naše Demi (střídavě),která odzpívala celkem 13 písní ! Její setlist zahrnoval jak starší písně - Heart Attack,Neon Lights,Skyscraper,Give Your Heart a Break,tak samozřejmě i ty nejnvovější z posledního alba Confident. Některé zde také zazněly zcela poprvé na živo jako např. LIONHEART ! A co určitě stojí za zmínku je,že téměř po 4 letech zde Dems vystoupila s písní Fix a Heart,což je naprosto úžasné. Speciálním hostem večera byl T. I.,který spolu s Lovato zazpíval jeho píseň Live Your Life. Avšak bezpochyby vrcholem koncertu bylo DEMINO VYSTOUPENÍ S NOVÝM SINGLEM BODY SAY,JEHOŽ OFICIÁLNÍ PREMIÉRA ODBUDE JIŽ ZÍTRA !! Podle mě je to naprosto skvělý song a už se těším,až bude oficiálně venku. Užíjte si fotky a videa. :)
NOVÝ SINGL BODY SAY - PRVNÍ LIVE VYSTOUPENÍ


SETLIST DEMI LOVATO


Nový singl "Body Say" již tento pátek !!

29. června 2016 v 23:24 | Adell |  News
Zvěsti se ukázaly být pravdivé ! Demi Lovato se vrací se singlem "Body Say" z nadcházejícího 6. alba. Oficiální premiéra singlu je naplánována na 1. červenec - tedy tento pátek,je však možná,že už dnes (našeho času ve 2 hodiny ráno) s ním vystoupí během prvního koncertu Future Now Tour v Atlantě ! Objevil se také oficiální obal,na který se můžete podívat níže. Myslím,že se máme opravdu na co těšit. Upřímně,nečekala jsem,že se tak brzy dočkáme nové éry,ale jsem za to nesmírně ráda a už se písně nemůžu dočkat ! :)


(28/06) Ice Cream Party

29. června 2016 v 23:01 | Adell |  News

Demi Lovato a Nick Jonas se včera (28/06) zúčastnili tkzv. "Ice Cream Party" pořádanou rádiem Q100 v rámci propagace Future Now Tour ! Dems s Nickem zde přítomným fanouškům rozdávali zdarma zmrzllinu a někteří šťastlivci mohli získat lístky na samotný koncert,který vypukne už za pár hodin ! V galerii najdete 16 fotografií ! :)


KONCERT BUDEME MOCI SLEDOVAT ŽIVĚ !!

Pokud byste měli zájem,celý dnešní první koncert Future Now Tour v Atlantě bude živě vysílán přes TIDAL a to ve 2 hodiny ráno našeho času ! Skvělá zpráva je,že zdarma - pokud jste tedy ještě nevyužili 30 denní zkušební dobu. Stačí kliknout ZDE.

(27/06) Demi s přáteli na jachtě v Miami

29. června 2016 v 22:12 | Adell |  News

Včera (28/06) bylo zveřejněno spoustu fotografií z 27. června,kdy si Demi užívala zasloužené volno s přáteli na jachtě v Miami. Fotky přímo z jachty jsou velmi nekvalitní,jelikož je paparazzi vyfotili z dálky,za to je k dispozici několik kvalitních candids,když na ní Dems mířila. Měla na sobě černé tílko,legíny a na hlavě kšiltovku. Svůj tmavý outfit trošku oživila oranžovou kabelkou + neměla na sobě žádný make-up. Vypadala krásně ! :)(24/06) Demi s rodinou na boxerském zápase

29. června 2016 v 17:58 | Adell |  News

Nejen,že Demi 24. června vystoupila s Bradem Paisley na letním koncertě GMA (článek),také se stihla se svou rodinou zajít podívat na utkání Bellator 157 v St. Louis,konkrétně tedy s maminkou Diannou a mladší sestrou Madison. V galerii najdete 9 fotografií,na 4. fotce jsou všechny 3 společně :)


Future Now Tour Update

29. června 2016 v 15:09 | Adell |  News

Již dnes začíná dlouho očekáváné FUTURE NOW TOUR,proto je potřeba okolo něj doladit veškeré resty. Nejdříve začnu promoshootem. Doposud se z něj objevilo 14 fotografií ve vysoké kvalitě,na které se můžete podívat v galerii. Myslím,že jsou velmi povedené a určitě nesmím zapomenout zmínit,kdo je jejich autorem. O tyto krásné fotky se postaral fotograf Robert Slavin ! :)

Gallery Link: Tours > 2016 > Future Now Tour > Promoshoot

NOVÝ SINGL JIŽ V PÁTEK ???

Ano,čtete správně a opravdu to není jen nějaký vtip ! Je zde možnost,že již tento pátek se dočkáme nového singlu ze z cela nového alba Demi - ano NOVÉHO,ne z Confident ! To,že Demi chce zpívat během Future Now Tour nové písně již není pro některé z nás žádnou novinkou,ale velmi překvapující zprávou je,že zde možná představí svůj nový singl z připravovaného 6. alba. A podle čeho tak usuzujeme ? Charlie Walk - více prezident Republic Records,člověk od propagace Demi nedávlo přidal do oblíbených,tkzv. "lajknul" na twitteru tweet od fanynky,která se ho ptala,zda uslyšíme nový singl Lovato ještě před začátkem Future Now Tour. Na tom by nebylo nic zas tak zvláštního,ale pokud si vzpomínáte,Charlie udělal to samé před vydáním Cool For The Summer a alba CONFIDENT. Není tedy vyloučeno,že nám i teď chtěl něco naznačit a již dnes Demi zazpívá na prvním koncertě v Atlantě svůj zcela nový singl a oficiálně pak bude vydán v pátek. Pro tuto chvíli však samozřejmě není vůbec nic potvrzeno,takže nám nezbývá nic jiného než čekat ! :)


Nový photoshoot pro magazín "American Way"

28. června 2016 v 19:40 | Adell |  News

Demi se objevila na obálce červencového vydání magazínu American Way a rovnou pro něj nafotila také photoshoot. Z něj se prozatím objevilo pouze 5 fotografií,které jsou však neskutečně dokonalé a dokonce můžu říci,že se zatím jedná o můj nejoblíbenější shoot Demi v tomto roce ! Pevně doufám,že časem bude zveřejněno více fotografií,protože tyto prostě nemají žádnou chybu. Jak se líbí vám ? Určitě napište svůj názor do komentářů. :)(24/06) Good Morning America Summer Concert Series (Brad Paisley)

28. června 2016 v 15:28 | Adell |  News

Demi Lovato se v pátek (24. června) opět vrátila do Central Parku v New Yorku,aby zde zazpívala s Bradem Paisley jejich společnou píseň "Without a Fight" v rámci série letních koncertů pořádáných GMA. Po dlouhé době zvolila šaty a vypadala v nich naprosto kouzelně a elegantně ! Užijte si 50 fotografií - všechny jsou ve velmi dobré kvalitě a rozhodně je na co se dívat ! Také Vám určitě doporučuji zhlédnout video z vystoupení,které se jim opět moc povedlo. I když Demi trošku zapomněla text,předvedla famózní výkon ! :)(23/06) Demi na letišti v New Yorku

27. června 2016 v 19:34 | Adell |  News

Pěkný večer ! Do galerie jsem nahrála 13 vysoce kvalitních fotografií z letiště JFK v New Yorku,kde Demi přiletěla 23. června,aby následující den vystoupila s Bradem Paisley v rámci speciálního letního koncertu Good Morning America - článek již brzy. Demi zvolila jednoduchý,ale přitom úžasný outfit skládající se z trička AC/DC,roztrhaných džín a lodiček v pleťové barvě. Celý look ještě doladila oranžovou kabelkou & slunečními brýlemi. Vypadala opravdu skvěle ! :)