Srpen 2016

The End // SORRY

22. srpna 2016 v 12:29 | Adell

Pro všechny z Vás je to určitě šok,protože nic nenaznačovalo tomu,že skončím. Ale bohužel to opravdu není jen nějaký vtip. Rozhodla jsem se vlastnit pouze 1 blog a to o Miley,jelikož mi byla vždy nejbližší a obávám se,že od září bych 3 blogy nestíhala. (O Katy,Demi,Miley),spíše jsem o tom přesvědčena. Chci mít opravdu kvalitní blog,na kterém budou aktuální news a ne 3 s tím,že na něm novinky budu neustále dohánět,což u mě bylo poslední dobou docela časté. Moc mě to mrzí,ale jinak to nejde. #Sorry ♥ Každopádně budu velmi ráda,když alespoň občas zavítáte na můj blog o Miley.

ultimate-mileyrcyrus.blog.cz


Future Now Tour: Las Vegas,NV

21. srpna 2016 v 22:52 | Adell |  News

Co se týče Future Now Tour,momentálně mám trošku skluz,ale slibuji (nebo alespoň doufám),že už si na to dám pozor a novinky se budu snažit přidávat pravidelně. Snad Vás tato "menší" nekativita neodradí,ale určitě už se to zlepší. ♥

Další koncert Future Now Tour,v pořadí již 24. se uskutečnil 13. srpna v Las Vegas,Nevadě a Demi si zde pro fanoušky připravila hned 2 překvapení. Tím prvním a asi největším bylo zcela první vystoupení se singlem Waitin For You s rapperkou Sirah. Píseň je úžasná a podle mého názoru je škoda,že na tour zazněla zatím pouze jednou. To druhé překvapení se týká outfitů. Pro tentokrát si Demi oblékla 2 zcela nové. Jeden opět černý,ale ten druhý bílý,čímž mě Demi opravdu velmi potěšila. Konečně nějaká živější barva ! Na koncertě se odehrála i jedna taková vtipná situace a to,že během zpívání Fix a Heart Dems dostala škitavku. :D Samozřejmě že to vzala s humorem a určitě doporučuji podívat se na VIDEO. Co se týče Deminých vlásů,opět je měla vlnité a vypadala jak jinak než dokonale. V galerii najdete spoustu fotografií,tak se na ně určitě podívejte,i když ty ze show nejsou úplně kvalitní,což je škoda.
HAPPY 24th BIRTHDAY DEMI LOVATO ! ♥

21. srpna 2016 v 16:05 | Adell

Včera (20. srpna) tomu bylo přesně 24 letech,co se v Texasu narodila krásná holčička Demetria Devonne Lovato. V té době by nikdo nevěřil,že se z ní jednou stane světoznámá zpěvačka a herečka ,ovšem i přes všechny úspěchy její život vždy nebyl procházkou růžovou zahradou a svým životním příběhem se stala velkou inspirací pro nejen milióny dívek.


Demi svou hvězdnou kariéru odstartovala již v 7 letech,kdy si zahrála malou Angelu v seriálu pro děti Barney & Friends,spolu s dobrou kamarádkou Selenou Gomez. V té době nebyla ještě zas tak známá,ovšem to se změnilo v roce 2008,kdy se proslavila rolí Mitchie v Disney seriálu Camp Rock a získala si tak srdce milióny lidí. Ovšem všechnu slávu neunesla a zhroutila se. Trpěla bulimií,začala se řezat,užívat ve velkém množství alkohol a návykové látky. Ani její dětsví nepatřilo mezi nejšťastnější. Už v 5 letech si nepřipadala dost dobrá,neustále se kontrolovala v zrcadle a myslela si,že je tlustá. Ve škole (7. třídě) byla obětí šikany a tak musela přestoupit na domácí vzdělávání.


Ale Demi to dokázala ! V minulém roce vydala své nové album CONFIDENT,které ukazuje její sebevědomí. Začala také nosit odvážnější outfity a ve zkratce,stala se z ní SILNÁ,NÁDHERNÁ,NEJÚŽASNĚJŠÍ žena s velkým sebevěvědomím. Jsem na ni neskutečně pyšná !


Tímto článkem bych jí opožděně chtěla popřát vše nejlepší a ať nám i nadále dělá rádost svou hudbou a úsměvem. Jsem hrdá,že se nazývám Lovatic. #HappyBirthdayDemiLovato #HappyBirthdayOurQueen. ♥


Future Now Tour: Salt Lake City

14. srpna 2016 v 20:43 | Adell |  News

11. srpna se uskutečnil další koncert Future Now Tour a to v Salt Lake City v aréně Vivint Smart Home. Přišlo se na něj podívat téměr 20 000 lidí,takže se s největší pravděpodobností opět vyprodal. V průběhu show nebyly zaznamenány žádné změny. Jak už jste se mohli dozvědět z minulého článku,,Dems nechala vlasy vyžehlit a podle mého názoru jí to takto opravdu moc sluší ! V galerii se můžete podívat na fotky z koncertu,z M&G a také zákulísí. :)

(11/08) Radio Mix 105.1 in Salt Lake City, Utah (M&G)

14. srpna 2016 v 15:46 | Adell |  News

Demi ještě před samotným koncertem v Salt Lake City,Utahu (11/08) navštívila Rádio Mix 105.1,kde také uskutečnila meet & greet pro několik šťastných fanoušků. Měla na sobě krásný overál a jistě musím zmínit změnu jejího účesu. Tentokrát si je nechala rovné a opravdu jí to velmi slušelo ! Připadá mi to,jako by jsme se vrátili zpátky v čase do roku 2011. V galerii najdete 10 HQ fotografií. :)


Future Now Tour: Colorado

11. srpna 2016 v 11:03 | Adell |  News

Předevčírem (9. srpna) Demi s Nickem odehráli v pořadí 22. show Future Now Tour,tentokrát v Coloradu,Denveru. Koncert měl stejný průběh jako ty předchozí,ovšem s jedním překvapením ! Dems si opět trošku změnila své vlásky a z prodloužených černých se staly hnědé se svetlejšími konečky. Fotky mi úplně mi připomněly Unbroken éru (2011-2012) a jsem z toho naprosto nadšená ! A jak se líbí Vám ? Jste spokojeni,nebo se Vám Demi líbí více s krátkými vlasy ? :)Demi má nové tetování !

11. srpna 2016 v 8:24 | Adell |  News
Demi se rozhodla,že si nechá udělat nové tetování ! Jedná se o usměvavý smajlík na malíčku levé ruky. Jak se Vám líbí ? :)


Future Now Tour: Kansas City

10. srpna 2016 v 15:09 | Adell |  News

V sobotu (6. srpna) se v Kansas City uskutečnil v pořadí 21. koncert Future Now Tour,na který se přišlo podívat 18,5 tisíc lidí,což znamená,že se opět zcela vyprodal ! Setlist zůstal nezměněn,rovněž jako outfity. :)
Future Now Tour: St. Louis

9. srpna 2016 v 23:40 | Adell |  News

Další koncert Future Now Tour se uskutečnil v pátek (5. srpna) v aréně Scottrade Center v St. Louis. V galerii najdete spoustu úžásných fotografií jak z meet & greet,tak samotné show a opravdu doporučuji se na všechy podívat,protože jsou obzvlášť dokonalé ! Ani nevíte,jakou mi Demi udělala radost těmi prodlouženými vlásky. :)Premium Outlets: Edinburgh & St. Louis

9. srpna 2016 v 14:30 | Adell |  News

Galerie byla aktualizována fotografiemi z dalších Premium Outlets. Uskutečnily se v Edinburghu (03.08) a St. Louis (05.08),kde nám Demi představila zcela nový účes v podobě prodloužených vlasů ! Nevím jak Vy,ale ja v ní opět vidím tu 16 ročnou Mitchie z Camprocku. Moc jí to sluší ! :)