Leden 2017

Demi vystoupí na počest skupiny Bee Gees !

29. ledna 2017 v 20:51 | Adell |  News

Demi Lovato vystoupí v úterý 14. února,2 dny po slavnostním ceremoniálu GRAMMY spolu s Androu Day, Celine Dion, DNCE, Nickem Jonasem, Tori Kelly, Johnem Legend, Little Big Town,Pentatonix a Keith Urban na počest skupiny Bee Gees v Microsoft Theater v Los Angeles. Všichni společně zazpívají jejich nejznámější hit Stayin' Alive ! Hold poté bude odvysílán prostřednictvím US CBS k pozdějšímu datu,které má být ještě oznámeno ! Už se nemůžu dočkat ! :)

Trenér Demi prozradil informace o jejím cvičebním plánu !

28. ledna 2017 v 20:45 | Adell |  Interviews


Není žádným tajemstvím,že Demin největší koníček je momentálně box a obecně cvičení. Snaží se udržovat v kondici jak jen to jde a k tomu dodržuje zdravý jídelníček. Trenér Demi poskytl magazínu People podrobné informace o jejím cvičebním plánu a níže si můžete přečíst překlad,který prosím kopíruje pouze se zdrojem,jelikož jsem si s ním dala opravdu práci. Musím říct,že si opravdu dává do těla a neskutečně jí obdivuji ! Je příkladem toho,že možné je skutečně vše. Stojí za to text přečíst až do konce,podle mě je to nejen velmi zajímavé čtení,ale i inspirace !

Demi navštěvuje posilovnu 6x týdne,ale pro zpěvačku to není pouze o tom,aby vypadala dobře. Posledních 9 měsíců cvičí pravidelně v L.A.'s Unbreakable Performance Center (kde cvičí rovněž Nick a Joe Jonas.) Na instagramu nazvala tělocvičnu jako svou oázu.

"Toto je její bezpečné útočistě" - prozradil PEOPLE zakladatel Unbreakable Jay Glazer. "Demi je tady 4 hodiny denně. Je to jediné místo,kde nemusí být popovou hvězdou. Mluvila hodně o svých závislostech a toto se stalo její zdravou závislostí. Vždy září,když sem příjde."

A zatímco Lovato chtěla hubnout,nejvíce se soustředila na to,jak se naučit bojovat

"Je více trénovaná než většina našich bojovníků. Nedává do toho ego,to je správné - a je brutální !"

Lovato začně své sezení s hodinou a půl smíšených bojových umění.

"V závislosti na dni v týdnu děláme box. Muay Thai,pozemní boje nebo brazilský jju jitsu,poté udělá nějaký druh zotavení a vrhne se na její výkonostní trénink. Její cvičení se zaměřuje na tónování celého těla,takže cvičí cviky s vysokým opakováním a nízkou hmotností,s trochou odpočinku mezi nimi.

"Je to velmi intenzivní" - říká Glenzer. "3 různá cvičení,3x jdoucí za sebou bez odpočinku- úder,nějaký druh squatu a na konci děláme břicho."

Po cvičení má Lovato 30 minut na zotavení,což zahrnuje I.V. terapii 2x týdně,kryoterapii 2x-3x týdně,zdravotní laserovou terapii,při niž proníká 6 palců do těla na podporu hojení a snižování otoků a zánětů a obovovací masírování každý den.

"Prochází plánem perfektně !" - říká Glazer. Nikdy nepříjde pozdě,vždy se ukáže a každému pomáhá. Je úžasná !

Od doby,co s ní začal pracovat zaznamenal zlepšení nejen jejího těla,ale i v jejím duchu.

"Ona září. Vyzařuje z ní štěstí. Fyzicky vypadá úžasně,ale hlavně aby viděla sebe tak krásnou jaká je. Nemohu Vám říci,jak moc pyšní na ni jsme."

(21/01) Bellator 170

28. ledna 2017 v 13:28 | Adell |  News

Dne 21. ledna se Demi krátce po pochodu Women's March zašla podívat spolu se svou sestrou Maddie na zápas Bellator 170,který se uskutečnil v The Forum v Los Angeles,aby zde podpořila svého přítele Bombu. Ten zde soupěřil s Johnem Mercuiro a zvítězil ! Demi celý souboj velmi prožívala a když Bomba vyhrál,byla štěstím bez sebe. V zákulísí se potom setkali a dali si pusu,jsou spolu opravdu zlatí ! Určitě se podívejte na všechna 3 videa ! Demi na sobě měla černé tričko s nápisem #teambomba a černé legíny. Vlasy si opět vyžehlila. Fotografie se neobjevily moc kvalitní,ale alespoň něco. :)(21/01) Women's March

25. ledna 2017 v 20:41 | Adell |  News

Dobrý večer ! Mnoho z Vás určitě ví,že tuto sobotu (21. ledna) se v Losangelských ulicích sešlo téměř půl miliónů žen,aby zde společně bojovaly za ženská práva,ale rovněž práva přistěhovalců a LGBT komunity v rámci pochodu "Women's March." Naše Demi byla jedna ze zúčastněných a měla zde dokonce krátký proslov,ze kterého však bohužel nemáme žádná videa. Zato se objevilo několik kvalitních snímků,které vám doporučuji prohlédnout,protože Demi je na nich opravdu kráska ! Oblékla si bílé tričko,riflovou bundičku,černé kalhoty a černé boty a jako doplněk zvolila perfektní sluneční brýle. ♥


(18/01) Demi a Guilherme Bomba opouští koncert DNCE

22. ledna 2017 v 13:17 | Adell |  News

Tuto středu (18. ledna) se Demi společně s jejím přítelem Guilherme Bomba zašla podívat na koncert DNCE v Los Angeles. K dispozici máme jednu selfie ze samotného koncertu a pár méně kvalitních candids z odchodu.


(18/01) Tisková konference pohádky Smurfs: The Lost Village’

21. ledna 2017 v 10:59 | Adell |  News

Nemuseli jsme dlouho čekat a máme tu fotografie z první akce Demi v letošním roce ! Dne 18. ledna se naše kráska zúčastnila oficiální tiskové konference pohádky Smurfs: The Lost Village' pořádanou přes filmovou společnost Sony Pictures Animation v Culver City,Los Angeles,ve které propůjčila hlas šmoulince ! Kromě Demi na konferenci nemohli chybět ani herec Joe Manganiello či režisér Kelly Asbury. Demin celkový look mě naprosto oslnil. Oblékla si nádherné šaty ve vinové barvě a červené lodičky. Vlasy si vyžehlila a zvolila velmi jednoduchý make-up. Určitě se podívejte na fotografie,kterých v galerii najdete celkem 15. Demi zde mimo jiné poskytla kratší rozhovor,takže pokud budu mít čas,tak Vám ho přeložím. ♥


Snapchat photos #01

20. ledna 2017 v 21:42 | Adell |  News

Pěkný večer. Dnes tu mám pro Vás první fotografie ze snapchatu z toho roku a všechny jsou opravdu skvělé. Nicméně trošku více se pozastavím u té v pořadí 4. a 5.. Demi je na ní totiž ve studiu spolu s velice úspěšnou skladatelkou Diane Warrennel. Ta složila písně pro hvězdy jako Whitney Houston,Christina Aguilera,Cher,Lady Gaga nebo Beyoncé a ve jmenování bych mohla pokračovat. Jsem nadšená,že Demi spolupracuje na nové hudbě právě s Dianne a už jsem opravdu velmi zvědavá,co z toho nakonec vzejde. Kromě fotografií se s námi Demi pomocí instagram story podělila o úryvek pravděpodobně nového songu a je tu možnost,že se jedná o snippet právě té písně,na které pracuje s Dianne. Časem se určitě dozvíme více a já Vás samozřejmě budu o všem informovat ! ♥


(15/01) Demi na letišti LAX

18. ledna 2017 v 17:55 | Adell |  News

Přeji krásný podvečer. Přináším Vám nejnovější candids. Poté,co Demi strávila 8 dní v Africe jí paparazzi vyfotili tuto neděli (15. ledna) po přistání na letišti LAX v Los Angeles. Její outfit byl velmi pohodlný,ale celkově se mi opravdu moc líbí ! Měla tedy na sobě šedou soupravu Adidas,černé válenky,na uších sluchátka JBL (této značky se nedávno stala novou tváří,takže se jedná i o takovou propagaci) + ještě kšiltovku s logem,sluneční brýle a batoh na zádech. Celý outfit byl vážně skvěle sladěný a Demi to ohromně slušelo. V galerii najdete 11 vysoce kvalitních fotografií. ♥


Keňa 2017

17. ledna 2017 v 17:58 | Adell |  News

Demi Lovato odcestovala hned druhý týden nového roku (7. - 13. ledna) spolu s blízkými přáteli do Keni,Afriky jako velvyslankyně organizace Me To We and We Movement,která pomáhá budovat školy a zajišťuje potřeby pro chudé děti. Té Demi rovněž darovala hodnotnou částku 80 000 dolarů,což u nás činí něco málo přes 2 milióny. Během pobytu navštívila David Sheldrick Wildlife Trust - organizaci chránící ohrožená zvířata žijící v této zemi (sloni,nosorožci apod.),dále nejchudší oblast National Reserve Masai Mara,různé africké kmeny a pomáhala rodinám s každodeními pracemi,např. nosit vodu. Fotografií se objevilo opravdu požehnaně,celkem 56 a jsou skutečně nádherné ! Hýří z nich pozitivní energie,takže Vám vřele doporučuji podívat se na každou z nich a stejně tak i na videa ♥Nominace na iHeart Radio Music Awards

14. ledna 2017 v 20:15 | Adell |  Vote

Dne 3. ledna byly uděleny nominace na letošní iHeartRadio Music Awards. Demi,přesněji řečeno my Lovatics jsme zde nominovaní v kategorii "Best Fan Army" a to již pouze s Harmonizers,Beliebers,Selenators a 5SOSFAM. Přestože konkurence je velká,od samého počátku se držíme na 1. místě. Pokud chcete Lovatics také podpořit,nejjednoduším způsobem je tweetováním #Lovatics #BestFanArmy #iHeartAwards či retweetovaním tweetu,jež tyto hashtagy obsahuje. Nemáte-li však twitter,nevadí,můžete použít také instagram či facebook,ale pamatujte,že zde můžete hlasovat pouze 50x denně. Samozřejmě lze použít i oficiální stránku iHeartRadio,nicméně tento typ hlasování je pro nás složitý,protože můsíme nejdříve změnit svou IP adresu na americkou,což není úplně snadná záležitost. Předávání se uskuteční 5. března v Los Angeles a zatím nevíme,zda se ho Demi zúčastní.