Trenér Demi prozradil informace o jejím cvičebním plánu !

28. ledna 2017 v 20:45 | Adell |  Interviews


Není žádným tajemstvím,že Demin největší koníček je momentálně box a obecně cvičení. Snaží se udržovat v kondici jak jen to jde a k tomu dodržuje zdravý jídelníček. Trenér Demi poskytl magazínu People podrobné informace o jejím cvičebním plánu a níže si můžete přečíst překlad,který prosím kopíruje pouze se zdrojem,jelikož jsem si s ním dala opravdu práci. Musím říct,že si opravdu dává do těla a neskutečně jí obdivuji ! Je příkladem toho,že možné je skutečně vše. Stojí za to text přečíst až do konce,podle mě je to nejen velmi zajímavé čtení,ale i inspirace !

Demi navštěvuje posilovnu 6x týdne,ale pro zpěvačku to není pouze o tom,aby vypadala dobře. Posledních 9 měsíců cvičí pravidelně v L.A.'s Unbreakable Performance Center (kde cvičí rovněž Nick a Joe Jonas.) Na instagramu nazvala tělocvičnu jako svou oázu.

"Toto je její bezpečné útočistě" - prozradil PEOPLE zakladatel Unbreakable Jay Glazer. "Demi je tady 4 hodiny denně. Je to jediné místo,kde nemusí být popovou hvězdou. Mluvila hodně o svých závislostech a toto se stalo její zdravou závislostí. Vždy září,když sem příjde."

A zatímco Lovato chtěla hubnout,nejvíce se soustředila na to,jak se naučit bojovat

"Je více trénovaná než většina našich bojovníků. Nedává do toho ego,to je správné - a je brutální !"

Lovato začně své sezení s hodinou a půl smíšených bojových umění.

"V závislosti na dni v týdnu děláme box. Muay Thai,pozemní boje nebo brazilský jju jitsu,poté udělá nějaký druh zotavení a vrhne se na její výkonostní trénink. Její cvičení se zaměřuje na tónování celého těla,takže cvičí cviky s vysokým opakováním a nízkou hmotností,s trochou odpočinku mezi nimi.

"Je to velmi intenzivní" - říká Glenzer. "3 různá cvičení,3x jdoucí za sebou bez odpočinku- úder,nějaký druh squatu a na konci děláme břicho."

Po cvičení má Lovato 30 minut na zotavení,což zahrnuje I.V. terapii 2x týdně,kryoterapii 2x-3x týdně,zdravotní laserovou terapii,při niž proníká 6 palců do těla na podporu hojení a snižování otoků a zánětů a obovovací masírování každý den.

"Prochází plánem perfektně !" - říká Glazer. Nikdy nepříjde pozdě,vždy se ukáže a každému pomáhá. Je úžasná !

Od doby,co s ní začal pracovat zaznamenal zlepšení nejen jejího těla,ale i v jejím duchu.

"Ona září. Vyzařuje z ní štěstí. Fyzicky vypadá úžasně,ale hlavně aby viděla sebe tak krásnou jaká je. Nemohu Vám říci,jak moc pyšní na ni jsme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merylka Merylka | E-mail | Web | 28. ledna 2017 v 22:33 | Reagovat

Upřímně, já bych 3 opakování za sebou nezvládla, umřela bych už při tom prvním, takže k Demi mám velký respekt a je skvělé, že se takhle udržuje v kondici. :)

2 Lena Lena | E-mail | Web | 29. ledna 2017 v 11:24 | Reagovat

Tak to som nevedela, že Demi na sebe až takto maká. Teda viem, že chodí pravidelne cvičiť a maká dosť tvrdo ale nevedela som, že sa to stalo priam až jej závislosťou. Čo je práve úžasné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.