Březen 2017

(14/03) Houston Livestock Show and Rodeo, Texas

26. března 2017 v 0:35 | Adell |  News

Každým rokem se v tomto měsíci (březen) v Houstonu,Texasu koná festival s názvem 'Houston Rodeo' a letos byla mezi vystupujícími také naše Demi. Ta zde vystoupila konkrétně v úterý 14. března a zazpívala spoustu jak nových,tak i starších písní,mimochodem také zazpívala cover písně "A Natural Woman." (celý setlist naleznete níže i s odkazy na videa). Stojí za zmínku,že v publiku bylo skoro 70 000 lidí ! I Co se týče vzhledu Demi,nechala své krátké vlasy a opravdu jí to moc slušelo.
Natural Woman (Aretlha Franklin cover)

(11/03) Kids Choice Awards

25. března 2017 v 12:49 | Adell |  News

Demi se 11. března objevila po neuvěřitelných 7 letech na udílení cen Kids Choice Awards,které se uskutečnily v Los Angeles,Kalifornii. Důvodem účasti byla propagace pohádky šmoulové,v jejichž pokračování propůjčila hlas šmoulince. Na červený koberec si naše kráska oblékla nádherný overál v lososové barvě (který však na první pohled působí spíše jako šaty) a fanoušky překvapila svým novým sestřihem. Demi se rozhodla,že si odstraní příčesky a opět si nechá své krátké vlasy. A nejkrásnějším doplňkem byl samozřejmě opět její nádherný úsměv. Její překrásný outfit však po chvíli zničil zelený sliz,protože jej tentorkát schytala (pokud nevíte,jedná se o typický prank Kids Choice.) V galerii najdete spoustu fotografií.
(06/03) Demi opouští hodinu Jiu Jitsu

24. března 2017 v 19:11 | Adell |  News

S novinkama jsem teď celkem pozadu,takže je na čase je konečně doplnit. Omlouvám se za svou (ne)aktivitu v posledních dnech,ale budu se snažit to změnit. Dnes tu mám pro Vás candids,které byly zhotoveny dne 6 března v době,když naše kráska opouštěla hodinu Jiu Jitsu. Měla na sobě krásný sportovní outfit a moc jí to slušelo,ale očividně neměla na paparazzi náladu,čemuž se vůbec nedivím. V galerii najdete několik HQ fotografií.


(05/03) iHeartRadio Music Awards

18. března 2017 v 11:17 | Adell |  News

Další významnou akcí,které se Demi před necelými 2 týdny zúčastnila je předávání cen iHeartRadio. Demi zde dorazila v kompletně stříbrném outfitu,který se skládal z bundičky,topu spojeného se sukní širokým opaskem a lodiček. Do stejné barvy sladila také doplňky. Celkově mě tentokrát její outfit tolik nezaujal,ale módní kritici měli jiný názor a Demi vyhlásili jako nejlépe oblečenou celebritu večera. Na druhou stranu však musím pochválit líčení,které bylo poněkud výraznější a stejně tak vlasy,které měla Dems tentokrát vyžehlené. Určitě napište,co si o celkovém "looku" myslíte Vy. :)


Jak nejspíše víte,Demi zde byla také nominovaná se svými Lovatics v kategorii "Best Fan Army". I když po celou dobu hlasování byli největšími favority,cenu si nakonec odnesla skupina Fifth Harmony. Později se objevily informace,že si cenu přece jen měla odnést naše Demi,jelikož hlasy byly špatně sečteny,ale s tím už asi nic neuděláme. Demi se během show přece jen na pódiu objevila a to z toho důvodu,aby uvedla vystoupení The Chainsmokers.


(26/02) Vanity Fair Oscar Party

14. března 2017 v 13:33 | Adell |  News

V neděli (26. února) se v Wallis Annenberg Center v Beverly Hills,Kalifornii,uskutečnila každoroční after párty Oscarů organizována magazínem Vanity Fair. I letos byla mezi zúčastněnými Demi Lovato,která svým lookem všem vyrazila dech. Oblékla si doslova princeznovské šaty Monique Lhuillier ve světlé fialové barvě,které doplnila o šperky Loree Rodkin a nádherné krémové boty Giuseppe Zanotti. Není divu,že byla zařazena mezi nejlépe oblečené celebrity večera. Podle mého názoru se jedná o jeden z jejích nejkrásnějších outfitů za poslední dobu,co myslíte Vy ? Do galerie jsem kromě spousta kvalitních snímků z "červeného koberce" nahrála také portrét,který byl vyfocen v zákulisí a opravdu nemá chybu.(20/02) Premiéra dokumentárního filmu Beyond Silence

12. března 2017 v 19:16 | Adell |  News

S menším spožděním Vám přináším fotografie z premiéry nového dokumentárního filmu "Beyond Silence",jehož je Demi výkonnou producentkou. Kromě naší Demi zde nesměli samozřejmě chybět režisér Shaulem Schwarz a hlavní hrdinové filmu Jeff Fink, Lauren Burke, Lloyd Hale,se kterými zapózovala na červeném koberci. Pro tuto příležitost si naše kráska oblékla krásný modrobílý overál a vypadala skutečně nádherně. ♥


Demi v show Ellen DeGeneres

5. března 2017 v 18:10 | Adell |  Interviews

Demi zavítala dne 21. února do populární show Ellen DeGeneres,přičemž epizoda byla potom odvysílána o den později. Řeč přišla na Grammy's,box a novou kampaň Be Vocal. Demi přiznala,že si šaty,ve kterých zapozovala na červeném koberci GRAMMY nechtěla nejdříve vůbec vzít,jelikož jí přišly až moc odvážné,ale ostatní ji přesvědčili a nakonec v nich naprosto zazářila. Dále nám například prozradila,že se již rok věnuje boxu a potvdila svůj vztah s bojovníkem Guilherme Vasconcelos. Ke kampani Be Vocal,jež se zabývá duševními poruchami lid potom ke konci řekla,že je hrdá být bipolární,což prý považuje za její cíl. Po rozhovoru následovala hra s názvem Su'Move It, Move It. Zpočívala v tom,že Ellen a Demi byly převlečené za sumo,na obrazovce se ukazovaly různé činnosti,které měly napodobit a vzájemně uhádnout,co předvádí. Musím říct,že celý rozhovor je naprosto úžasný. Není zas tak dlouhý,má pouze 10 minut,takže ho vřele doporučuji. A jinak Demi vypadala samozřejmě skvěle. Vlásky měla trošičku navleněné a oblékla si modrý overál.