Září 2017

(29/08) Video Music Awards

17. září 2017 v 18:05 | Adell |  News

Dne 29. srpna se v losangelské aréně "The Forum" uskutečnily dlouho očekavané Video Music Awards. Letos se jich zúčastnila také naše Demi,která zde rovněž vystoupila se svým singlem "Sorry Not Sorry",se kterým byla také nominovaná v kategorii "Song of the summer",ovšem bohužel zvítězila skupina Fifth Harmony. Demi na modrý koberec dorazila jako jedna z prvních,jelikož se kvůli svého vystoupení poté musela přesunout do Las Vegas. Oblékla si trošku odvážnější outfit,který se skládal z krajkovaného topu,černých flitrovaných kalhot a zlato-černých lodiček. Musím přiznat,že mě moc nezaujaly ty kalhoty,více by mi k tomu topu seděly nějaké uplejší,ale je to jen můj názor. Naopak pochválit musím její vlasy,které si nechala rozpuštěné a nakulmované. Podívejte se níže na spoustu UHQ fotografií a několik videí z rozhovorů,které Demi na modrém koberci poskytla.
Jak už jsem zmínila výše,Demi se musela kvůli vystoupení přesunout do Las Vegas a zazpívala svůj singl "Sorry Not Sorry" u hotelového bazénu. Během vystoupení měla na sobě krásné modré bodýčko a vlasy pro změnu v copu.VYHODNOCENÍ KONTROLY A NÁBĚRU AFFILIATES

16. září 2017 v 11:46 | Adell

Více než 2 týdny na blogu probíhala kontrola & náběr affiliates a konečně nastal čas na její vyhodnocení. Jsem ráda,že se Vás zapsalo poměrně dost. Ti,kteří se nezapsali jsou většinou na blogu už neaktivní. Také se zapsalo i několik nových blogů do náběru,z nichž jsem vzala úplně všechny,protože mě svým obsahem zaujaly. Během dneška se budu snažit udělat affs ikonky.

ZAPSALI SE A ZŮSTAVAJÍ
http://meryl1.blog.cz/
http://shakirafans.cz
http://fandemi-daily.blog.cz
http://selenag.blog.cz/
http://taylorswift.infoblog.sk/
http://celebs-daily-hq.blog.cz/
http://dakotajohnson-only.blog.cz

NEZAPSALI SE,ALE ZŮSTAVAJÍ
http://radcliffe-dan.blog.cz/

NEZAPSALI SE,MAŽU (NEAKTIVITA)
http://amandaseyfried-hq.blog.cz
http://debby---ryan.blog.cz
http://e-clarke.blog.cz/
http://jennadewantatum.blog.cz/
http://hq-models.blog.cz/
http://carajdelevingne.blog.cz/
http://lovelykendall.blog.cz/
http://shyland-daily.blog.cz/
http://littlemixbestblog.blog.cz/

NOVÉ AFFILIATES
http://tinseltown.blog.cz
http://barbarapalvin-daily.blog.cz
http://jessica-alba-online.blog.cz/
http://Lovely-sarahmgellar.blog.cz

Demi je novou tváří Fabletics!

5. září 2017 v 21:00 | Adell |  News

Demi začala spolupracovat se sportovní značkou Fabletics,jejíž spoluzakladatelkou je také herečka Kate Hudson! Demina kolekce nese jednoduchý název "Demi for Fabletics" a první kousky z ní jsou k dispozici od května letošního roku. Minulý měsíc pak byla rozšířena o spoustu dalších,zcela noých kousků. Ceny jsou momentálně velmi příznivé,nejlevnější kus oblečení lze zakoupit za 19 dolarů. Kolekci si můžete zakoupit ZDE,ovšem je limitovaná a bohužel nevím,zda zasílají i do Česka a na Slovensko. Každopádně,v galerii si můžete prohlédnout spoustu nádherných fotografiíVIDEO 1 - Demi Lovato for Fabletics Has Arrived
VIDEO 2 - Demi Lovato For Fabletics | Behind The Scenes
VIDEO 3 - Demi Lovato Fabletics Livestream
VIDEO 4 - Demi Lovato Reveals the Secrets Inside Her Gym Bag | SELF

Gallery design #01

5. září 2017 v 17:22 | Adell |  Past Designs
Přeji krásný podvečer! Mám tu pro Vás jedno překvapení v podobě nového a zcela prvního designu na galerii,který vytvořila skvělá Erika a já ji moc děkuji. Já jsem z tohoto vzhledu naprosto nadšená,doufám,že se Vám líbí stejně tak moc jako mě. Konečně ta galerie nějak vypadá! ♥


informace o novém albu

3. září 2017 v 19:59 | Adell |  News

NOVÉ ALBUM NESE NÁZEV "TELL ME YOU LOVE ME" A VYCHÁZÍ 29. ZÁŘÍ!!

Demi již 29. září vydá po necelých 2 letech nové,v pořadí 6. studiové album,které pojmenovala "Tell Me You Love Me". Album bude převážně ve stylu soul a RnB. Pilotní singl "Sorry Not Sorry" vyšel 11. července,přičemž oficiální videoklip Demi zveřejnila o několik dní později (19. července). Druhý singl nese stejný název jako samotné album a byl vydán 23. srpna. Ten však ještě na youtube nenajdete,ale je možno si ho zdarma poslechnout na Spotify (stačí se pouze přihlasit např. přes facebook)
Celý tracklist alba ještě není znám,avšak potvrzeno je už dalších 5 písní: Sexy Dirty Love,You Don't Do It For Me Anymore,Daddy Issues,Only Forever a Lonely.

Kromě klasické verze,která obsahuje celkem 12 songů bude k dispozici ještě deluxe,která má odlišný cover a obsahuje 3 písně navíc,včetně písně Instruction. 6 písní z alba bude navíc v Explicit verzi,což znamená,že se v nich budou vyskytovat sprostá slova. Na oba covery alba se můžete podívat níže:


Objevily už se také fotografie z photoshootu pro album. Všechny jsou černobílé a Demi je na nich neskutečně nádherná! Mě osobně se nejvíce líbí v pořadí 3.


Tak co,těšíte se? Líbí se Vám více píseň SNS nebo TMYLM ? Mimochodem,zde si můžete poslechnout krátké ukázky písní,které by se na albu měly objevit a podle mého názoru zní všechny opravdu úžasně!