Říjen 2017

BBC RADIO 1: Pamatuje si Demi Lovato své vlastní skladby?

26. října 2017 v 9:11 | Adell |  Videos

Demi se nedávno objevila v rádiu BBC,kde si pro ní Nick Grimshaw připravil takovou menší výzvu. Demi měla za úkol dokončit texty svých známých songů z dřívějších let. V pořadí byly skladby "This Is Me" z filmu Camp Rock,Moves Me,jedna z prvních písní Demi a také španělská verze Skyscraper. A jak se to Demi podařilo? Podívejte se na video. :)


(18/09) The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

25. října 2017 v 19:54 | Adell |  News

Demi dne 18. září zavítala jako host do večerní show Jimmyho Fallona kvůli propagaci své sportovní kolekce Fabletics a singlu "Sorry Not Sorry",se kterým rovněž vystoupila. Jak možná víte,Demi a Jimmy se považují za BFF a jelikož oslavili 10 let přátelství,vyměnili si vzájemně dárky a také si zahráli tkzv. "Best Friend Challenge". V rámci Jimmyho show bylo vydáno ještě jedno video a to sketch "lip sync battle",které však bohužel bylo z youtube smazáno,což je opravdu škoda,jelikož bylo vážně skvělé. Demi měla v průběhu rozhovoru oblečené krásné zlaté šaty a na vystoupení se převlékla do kompletně červeného outfitu,který se skládal z bundičky a vyšších kalhot.

Vychází nové album "Tell Me You Love Me"

23. října 2017 v 18:17 | Adell |  News

Dobrý večer! S galerií to naštěstí dopadlo dobře,administrátorům ffh jsem zkusila napsat a naštěstí se mi brzy ozvali,všechny fotky vrátili a dokonce mám zpět i design. V brzké době se budu snažit doplnit všechny důležité novinky. Zbylé,méně důležité tak trošku obejdu,ale všechny fotky postupně určitě nahraji do galerie.

Demi dne 29. září vydala po necelých 2 letech v pořadí 6. studiové album "Tell Me You Love Me",které se od těch předchozích liší hlavně v tom,že je převážně ve stylu R&B. Demi prozradila,že její největší insipirací při jeho tvorbě byla Aretha Franklin, Christina Aguilera a Kehlani. Album debutovalo na slušném 3. místě v Billboard Hot 200 ,pro srovnání,album "Younger Now" od Miley Cyrus,které bylo vydáno ve stejný den se umístilo na 5. místě,lépe si však před 2 lety vedlo Demino album "Confident",které se umístilo na 2. místě. Album má jak standartní,tak i deluxe verzi,která obsahuje 3 písně navíc,respektive pouze 2 - Instruction a No Promises (Akustická verze),3. bonusový song je akustická verze písně Sorry Not Sorry. Které písně jsou Vaše nejoblíbenější? :)

Já osobně jsem z alba nadšená,Demi tento zvuk podle mě velmi sedí a jde vidět,že si na něm dala opravdu záležet. Mezi mé nejoblíbenější písně rozhodně patří You Don't Do It For Me Anymore,Cry Baby ale i hit Sorry Not Sorry. Každý song však má něco do sebe. Nemůžu říct,že se jedná o mé úplně nejoblíbenější Demino album,stále u mě vede Unbroken a DEMI,ale rozhodně ho hodnotím jen a jen kladně. ♥

KLASICKÁ VERZE x DELUXE VERZEPOSLECHNĚTE SI ALBUM ZDE // KUPTE SI ALBUM ZDE ČI ZDE

TRACKLIST - STANDARTNÍ VERZE

1."Sorry Not Sorry"

2."Tell Me You Love Me"

3."Sexy Dirty Love"

4."You Don't Do It for Me Anymore"

5."Daddy Issues"

6."Ruin the Friendship"

7."Only Forever"

8."Lonely" (featuring Lil Wayne)

9."Cry Baby"

10."Games"

11."Concentrate"

12."Hitchhiker"

What's wrong?

11. října 2017 v 18:09 | Adell

Krásný večer. Chtěla bych se vyjádřit k mé neaktivitě za poslední dobu. Bohužel se stalo to,co jsem očekávala. Se začátkem nového školního roku je času méně a bohužel se to odrazilo i na mém přidáváná článků. Za neaktivitu bych se Vám chtěla samozřejmě omluvit,ale tento článek píšu i z jiného důvdou. Předevčírem jsem chtěla do galerie nahrát několik fotek.. Při návštěvě galerie na mě však čekalo nemilé překvapení. Z ničeho nic zmizel nedávno nastavený design od Eriky. To by ještě nebylo tak strašné,ale nejhorší je,že stejně tak zmizely všechny fotografie z tohoto roku. Opravdu netuším z jakého důvodu,ale neskutečně mě to naštvalo.. Chtěla bych se zeptat,jestli někdo náhodou neví,co se děje nebo nestalo se Vám něco podobného? Případně mi to prosím napište do komentářů.. budu moc ráda za jakoukoliv radu.. ♥