Prosinec 2017

HIATUS NA DOBU NEURČITO

19. prosince 2017 v 22:53 | Adell

Nevím jak začít. Demi mám stále velmi ráda,stále je to má velká inspirace,ale pokud mám být upřímná,články poslední dobou píšu z nutnosti,navíc u Demi i Miley je teď spoustu novinek a na obou blozícch mám velký skluz a myslím,že kdybych tu i nadále zůstala,stále by se objevovaly další a další novinky a nestíhala bych.. A přimělo by mě to nejspíš skončit úplně.. Takže myslím,že toto je rozumné řešení a snad to pochopíte. Rozhodla jsem se,že budu vlastnit pouze 1 blog,kterému se budu opravdu 100% věnovat a to je ten o Miley.. Já vím,že podobný článek už jsem psala začátkem roku,tehdy jsem si také chtěla ponechat pouze blog o Mil.. Po chvilce jsem se však zde opět vrátila.. Ale tentokrát jsem si tím více jistá.. Píšu hiatus na dobu neurčito,protože už jednou jsem napsala "konec" a za chvilku jsem byla zpět a bylo to celkem trapné.. Takže nechci,aby se situace opakovala :D Pokud budete chtít spřátelit na u-mrc,budu jen a jen ráda. Tak se mějte krásně.. :) A kdo ví,třeba se zde ještě objevím,znáte mě..

ULTIMATE-MILEYRCYRUS.BLOG.CZ


(13/12) Demi na 103.5 KISS FM's Jingle Ball v Rosemontu,IL

15. prosince 2017 v 22:56 | Adell |  News

Předevčírem (13. prosince) se konal další koncert ze série Jingle Bell,tentokrát v Rosemontu,Ilionis a opět zde nechyběla naše Demi. Na červený koberec si oblékla trošku odvážnější outfit a to černý,z části průsvitný crop top a kalhoty,v němž rovněž vystoupila. Demi vypadala vážně perfektně,měla i nádherný účes,líčení a určtiě nejzajímavějším doplňkem byly velké stříbrné náušnice,které celý outfit oživily. V galerii se můžete podívat na několik fotografií - z vysoupení jsem měla uloženo podstatně více,bohužel galerie je nechtěla nahrát,takže se budete muset spokojit pouze s 20. Jsou však ve výborné kvalitě. :)(11/12) Demi v ulicích West Hollywoodu,CA

12. prosince 2017 v 22:49 | Adell |  News

Demi byla včera (11. prosince) ve večerních hodinách vyfocena paparazzi v ulicích Západního Hollywoodu. Její outfit se skládal z bílého trička,džinové bundičky s nášivkami,černých roztrhaných kalhot a černých bot na podpatku. Vlasy si tentokrát sepla sponou. Moc jí to slušelo! Objevily se sice pouze 4 fotgorafie, ovšem ve velmi vysoké kvalitě. :)


(08/12) Demi na Z100 Jingle Ball v Madison Square Garden,NYC

11. prosince 2017 v 19:26 | Adell |  News

Pokud alespoň občas navštěvujete galerii,můžete si všimnout,že postupně nahrávám veškeré fotky z roku 2017,takže nebojte se,žiju! :D Nicméně jelikož nechci,aby blog i nadále stál, rozhodla jsem se začít přidávat aktuální novinky. Co se týče těch přechozích,moc mě to mrzí,ale je jich neskutečně moc a trvalo by opravdu velmi dlouho,než bych ke všem napsala samostatný článek a ani by mě to tolik nebavilo,proto jsem se rozhodla je přeskočit. Budu se však snažit do konce roku všechny fotky z roku 2017 nahrát do galerie.

A teď už konečně přejdu k novince. Pravděpodobně už víte,že Demi se letos účastní série předvánočních koncertů Jingle Ball. Demi v rámci tohoto vánočního "turné" vystupovala již 30. listopadu v San Jose,poté hned následující den (1. prosince) v Los Angeles a prozatím poslední koncert odehrála 8. prosince v Madison Square Garden v New Yorku. Na sobě zde měla krásný džínový crop top,džíny a flitrované lodičky. Vlasy měla rozpuštěné,lehce navlněné a měla zvýrazněné oči. Vypadala nádherně! Co se týče jejího setlistu,ten zahrnoval celkem 4 písně. Nejdříve zazpívala skladbu Confident,následně spolu s Chead Codes letní hit No Promises,poté nejnovější singl Tell Me You Love Me a na závěr Sorry Not Sorry. Bohužel videa z tohoto koncertu se neobjevila žádná,dokonce jsem nenašla ani od fanoušků,ale určitě se v galerii podívejte na několik vysoce kvalitních fotografií jak z červeného koberce,tak i vystoupení.Demi x Dj Khaled Tour 2018

7. prosince 2017 v 15:32 | Adell |  News

Demi koncem října oznámila nadcházející tour na podporu jejího 6. studiového alba "Tell Me You Love Me",jenž vyšlo v září tohoto roku. Demi ovšem na tour nevyráží sama,ale s Dj Khaled a zpěvačkou Kehlani. Prozatím byly oznámeny pouze data pro americkou část,která začne 26.února 2018 v San Diegu a skončí 31. března v Tampě na Floridě. Časem určitě přibydou i další,doufejme,že se konečně dočkáme i Evropy! Všechna data najdete níže,stejně tak i několik promo fotek. :)