Interviews

Demi v show Ellen DeGeneres

5. března 2017 v 18:10 | Adell

Demi zavítala dne 21. února do populární show Ellen DeGeneres,přičemž epizoda byla potom odvysílána o den později. Řeč přišla na Grammy's,box a novou kampaň Be Vocal. Demi přiznala,že si šaty,ve kterých zapozovala na červeném koberci GRAMMY nechtěla nejdříve vůbec vzít,jelikož jí přišly až moc odvážné,ale ostatní ji přesvědčili a nakonec v nich naprosto zazářila. Dále nám například prozradila,že se již rok věnuje boxu a potvdila svůj vztah s bojovníkem Guilherme Vasconcelos. Ke kampani Be Vocal,jež se zabývá duševními poruchami lid potom ke konci řekla,že je hrdá být bipolární,což prý považuje za její cíl. Po rozhovoru následovala hra s názvem Su'Move It, Move It. Zpočívala v tom,že Ellen a Demi byly převlečené za sumo,na obrazovce se ukazovaly různé činnosti,které měly napodobit a vzájemně uhádnout,co předvádí. Musím říct,že celý rozhovor je naprosto úžasný. Není zas tak dlouhý,má pouze 10 minut,takže ho vřele doporučuji. A jinak Demi vypadala samozřejmě skvěle. Vlásky měla trošičku navleněné a oblékla si modrý overál.


Trenér Demi prozradil informace o jejím cvičebním plánu !

28. ledna 2017 v 20:45 | Adell


Není žádným tajemstvím,že Demin největší koníček je momentálně box a obecně cvičení. Snaží se udržovat v kondici jak jen to jde a k tomu dodržuje zdravý jídelníček. Trenér Demi poskytl magazínu People podrobné informace o jejím cvičebním plánu a níže si můžete přečíst překlad,který prosím kopíruje pouze se zdrojem,jelikož jsem si s ním dala opravdu práci. Musím říct,že si opravdu dává do těla a neskutečně jí obdivuji ! Je příkladem toho,že možné je skutečně vše. Stojí za to text přečíst až do konce,podle mě je to nejen velmi zajímavé čtení,ale i inspirace !

Demi navštěvuje posilovnu 6x týdne,ale pro zpěvačku to není pouze o tom,aby vypadala dobře. Posledních 9 měsíců cvičí pravidelně v L.A.'s Unbreakable Performance Center (kde cvičí rovněž Nick a Joe Jonas.) Na instagramu nazvala tělocvičnu jako svou oázu.

"Toto je její bezpečné útočistě" - prozradil PEOPLE zakladatel Unbreakable Jay Glazer. "Demi je tady 4 hodiny denně. Je to jediné místo,kde nemusí být popovou hvězdou. Mluvila hodně o svých závislostech a toto se stalo její zdravou závislostí. Vždy září,když sem příjde."

A zatímco Lovato chtěla hubnout,nejvíce se soustředila na to,jak se naučit bojovat

"Je více trénovaná než většina našich bojovníků. Nedává do toho ego,to je správné - a je brutální !"

Lovato začně své sezení s hodinou a půl smíšených bojových umění.

"V závislosti na dni v týdnu děláme box. Muay Thai,pozemní boje nebo brazilský jju jitsu,poté udělá nějaký druh zotavení a vrhne se na její výkonostní trénink. Její cvičení se zaměřuje na tónování celého těla,takže cvičí cviky s vysokým opakováním a nízkou hmotností,s trochou odpočinku mezi nimi.

"Je to velmi intenzivní" - říká Glenzer. "3 různá cvičení,3x jdoucí za sebou bez odpočinku- úder,nějaký druh squatu a na konci děláme břicho."

Po cvičení má Lovato 30 minut na zotavení,což zahrnuje I.V. terapii 2x týdně,kryoterapii 2x-3x týdně,zdravotní laserovou terapii,při niž proníká 6 palců do těla na podporu hojení a snižování otoků a zánětů a obovovací masírování každý den.

"Prochází plánem perfektně !" - říká Glazer. Nikdy nepříjde pozdě,vždy se ukáže a každému pomáhá. Je úžasná !

Od doby,co s ní začal pracovat zaznamenal zlepšení nejen jejího těla,ale i v jejím duchu.

"Ona září. Vyzařuje z ní štěstí. Fyzicky vypadá úžasně,ale hlavně aby viděla sebe tak krásnou jaká je. Nemohu Vám říci,jak moc pyšní na ni jsme."
 
 

Reklama